• Oferta księgowości

  Profesjonalna księgowość
  dla wymagających Przedsiębiorstw

 • Oferta prowadzenia księgowości

  Ponad 25 lat
  doświadczenia

  w księgowości

 • Oferta obsługi księgowej

  Zespół wykwalifikowanych
  i doświadczonych specjalistów

 • Oferta usług księgowych

  Szeroki zakres usług
  komplementarnych:
  podatki, kadry, leasing

Zwrot podatku z zagranicy


Kadra certyfikowanych i doświadczonych księgowych

        Firma K&K Biuro Rachunkowe z siedzibą w mieście Radomsko działa na rynku doradztwa podatkowego i finansowego już od 25 lat, zyskując przez ten czas profesjonalne doświadczenie w zakresie takich kwestii dotyczących codziennej działalności, jak kadry, płace, zwrot podatku czy zwrot podatku z zagranicy. Naszymi klientami zajmujemy się kompleksowo, umożliwiając zarówno przeprowadzenie nowych przedsiębiorców przez cały proces zakładania firmy, jak i pomagając w codziennym prowadzeniu księgowości. Wiemy, jak istotne dla sprawnego funkcjonowania firmy i zadowolenia pracowników oraz ich pracodawców jest obsługiwanie takich działów, jak kadry i płace, dlatego można nam powierzyć obsługę nawet najmniejszych firm w tym zakresie, zdejmujące z barków właścicieli i przedsiębiorców problemy tego typu. Wśród naszych usług można także znaleźć kompleksową pomoc przy organizowaniu leasingu aut niezbędnych do sprawnego załatwiania codziennych spraw związanych z firmą. Usprawniamy cały proces, znajdując dla naszych klientów najkorzystniejsze oferty i załatwiając wszelkie formalności prowadzące do możliwości codziennego użytkowania auta w pracy firmy.

Kadry i płace

Wiemy także, że we współczesnym świecie wielu naszych klientów decyduje się na zarobki zagranicą, korzystając z otwarcia granic i nowych możliwości zawodowych. Dlatego w zakresie naszych usług znajduje się także zwrot podatku z zagranicy, szczególnie z tak popularnych celów emigracji zarobkowej, jak Anglia, Holandia, Niemcy, Holandii oraz Norwegii. Zdajemy sobie sprawę, że system podatkowy i sposób rozliczania może być trudny dla wielu osób nie zajmujących się tym na co dzień, dlatego oferujemy naszym klientom załatwiania formalności związanych z odzyskiwaniem podatku z zagranicy w pełni znajdujące się po naszej stronie. Dzięki naszemu doświadczeniu czas oczekiwania na zwrot pieniędzy skrócony zostaje do minimum, a klienci mają zdjęte ze swojej głowy problematyczne myślenie o załatwieniu tego typu spraw. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług potwierdzoną licznymi opiniami zadowolonych klientów.

KONTAKT

USŁUGI


Obsługa Księgowa


Obsługa Księgowa


Naszym celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, komfortu i spokoju naszych klientów, którzy przekonani o tym, że ich sprawy formalne są w profesjonalnych rękach, mają czas na rozwój swoich biznesów. Wykorzystując zalety najnowocześniejszego oprogramowania dostępnego na rynku COMARCH OPTIMA, ułatwiamy podejmowanie decyzji biznesowych dzięki bieżącemu dostępowi do danych finansowych. Reprezentujemy również naszych klientów przed wszystkimi Instytucjami.

Obsługa kadrowo-płacowa


Obsługa kadrowo-płacowa


Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, dbając o prawidłowość i przejrzystość wszelkich spraw łączących pracowników z pracodawcą. Naliczamy wynagrodzenia, przygotowujemy deklaracje do ZUS i US, prowadzimy pełną dokumentację pracowniczą.

Doradztwo podatkowe


Doradztwo podatkowe


Pomagamy naszym klientom w minimalizacji podatków. Doradzamy najkorzystniejszą formę prawną działalności, wspieramy w podejmowaniu decyzji biznesowych będących najkorzystniejszymi podatkowo oraz proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać optymalizację podatkową.

Pomoc przy rejestracji firmy


Pomoc przy rejestracji firmy


Wspieramy przedsiębiorcze osoby we wszelkich kwestiach formalnych związanych z rozpoczęciem działalności. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów, wyjaśniamy wszelkie zawiłości prawne oraz doradzamy najkorzystniejszą, najbezpieczniejszą i najbardziej dopasowaną formę działalności.

Leasing


Leasing


Pomagamy w zakupie środków trwałych w formie leasingu i kredytu. Wyszukujemy najkorzystniejsze oferty, załatwiamy wszystkie formalności, skracamy do minimum czas oczekiwania na decyzję.

Zwrot podatku z zagranicy


Zwrot podatku z zagranicy


Oferujemy usługi związane z uzyskaniem zwrotu podatku z zagranicy. Odzyskujemy podatek z 14 krajów, w tym z Holandii, Niemiec, Anglii, Irlandii oraz Norwegii. Wszelkie formalności są po naszej stronie. Skracamy czas oczekiwania do minimum.

ZADOWOLENI KLIENCI


BIURO W LICZBACH:


lat na rynku

lat ciągłej współpracy z „najstarszym klientem”

wykwalifikowanych specjalistów

+

zadowolonych klientów

+

wypitych filiżanek kawy

WSPÓŁPRACUJEMY MIĘDZY INNYMI:


KONTAKT


Biuro Rachunkowe "K&K"s.c.

Kukiełka Remigiusz, Krupa Małgorzata

 

Aleje Jana Pawła II 3/8

97-500 Radomsko

Tel. : 44 738 18 46

kom.: 602 53 54 77

 

E-mail: biuro@ksiegowosckukielka.pl

 

Godziny pracy biura:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00

Dla tych, którzy cenią sobie innowacyjność

i wykorzystują zalety Internetu

Księgowość online

Dla tych którzy cenią
sobie innowacyjność
i wykorzystują zalety
Internetu

SPRAWDŹ >